Projekt

Pri Hrone

Dovoľujeme si vám predstaviť ďalší z našich nových developerských projektov – budúci bytový dom Pri Hrone, ktorý sa nachádza na adrese Cesta k Smrečine 5 v širšom centre Banskej Bystrici.

Dokonalá občianska vybavenosť je v tesnej blízkosti domu. Školy, škôlky, obchodný dom Kaufland, hokejový štadión, obchody, služby, obchodný dom Prior, čerpacia stanica Shell, obchodné centrum Terminal s hlavnou autobusovou a železničnou stanicou mesta Banská Bystrica je vzdialené len jednu minútu peši od bytového domu.


Apartmánový dom sa nachádza v širšom centre mesta Banská Bystrica, v hlavnej  budove sú 4. nadzemné podlažia, v bočných častiach domu sú naprojektované 2. nadzemné podlažia, celkove sa v apartmánovom dome nachádza  40 jednoizbových apartmánov, 25 dvojizbových apartmánov, 6 trojizbových apartmánov a 2 nebytové priestory, a v suteréne pivničné kobky. V bezprostrednom okolí budovy budú vybudované prislúchajúce vonkajšie parkovacie miesta.

Budova je vystavaná z kvalitných materiálov, nosná konštrukcia ako železobetónový skelet, obvodové steny s výmurovkou z kvalitnej dierovanej tehly HELUZ so systémovým minerálnym zateplením, deliace priečky medzi apartmánmi z akustickej tehly HELUZ, vnútorné omietky sadrové hladké, stropy sú znížené sadrokartónové, strecha je plochá zateplená. V apartmánovom dome sú dva výťahy a dve schodiská. Presklené konštrukcie (okná, balkónové dvere sú buď jednokrídlové alebo dvojkrídlové štulpové) sú kvalitné hliníkové vo farbe antracit s izolačným trojsklom. Vchodové dvere do apartmánov sú protipožiarne a bezpečnostné triedy 3. Vyhotovenie apartmánov je v stupni dokončenia „holobyt“.